Okna Slovaktual PASIV CL, žaluzie a parapety včetně montáže a kompletní demontáž a likvidace oken starých.

dotace na pasivní dům

Financování původního záměrů

Pokud by majitel financoval celý záměr pasivního domu nezajištěným úvěrem ze stavebního spoření v celkové výši 169 000 Kč, činila by měsíční splátka 1 428 Kč po dobu 18 let.

Podle zákona o Dani z příjmu fyzických osob činí navíc úspora na úrocích zaplacených k vlastnímu bydlení 20 917 Kč.

Dofinancování zateplení budovy

Pokud by došlo k realizaci výměny oken a zároveň na zateplení budovy (odhadované náklady 250 000 Kč), činila by měsíční splátka u nezajištěného úvěru ze stavebního spoření 2 000 Kč po dobu 18 let.

Podle zákona o Dani z příjmu fyzických osob činí navíc úspora na úrocích zaplacených k vlastnímu bydlení 27 300 Kč.

Profinancování celého záměru

Profinancoval by majitel celý záměr hypotečním úvěrem ve výši 420 000 Kč, jeho měsíční náklady na splátky by činily 2 600 Kč po dobu 15 let. Jeho původní vlastní uvažované prostředky by mu tak zůstaly pro další použití.

Podle zákona o Dani z příjmu fyzických osob činí navíc úspora na úrocích zaplacených k vlastnímu bydlení 9 450 Kč.

Úspora na energiích až 65 %

V případě výměny starých oken za nová (v tomto případě Slovaktual PASIV CL se součinitel prostupu tepla Uw = 0,8 W/m2K) lze úsporu energií* odhadem vyčíslit na 20 – 25 %.

Pokud by se majitel rozhodl pro variantu se zateplením budovy, můžeme hovořit o úspoře 60 – 65 % na energiích. Náklady na měsíční splátky financování tak ušetří na měsíčních energiích.

Zelená úsporám

dotace-zelena-usporamPři využití programu Nová zelená úsporám, který našim klientům také pomáháme vyřídit, lze získat zpět až 50% prostředků vložených do opravy a zateplení domu. Využijte dotaci na pasivní dům, pomůžeme vám.

* Každá budova je specifická a má jiné tepelně-izolační vlastnosti. Uvedený kvalifikovaný odhad se tak může od skutečných hodnot lišit.

Zajistěte si financování a kontaktujte nás: 731 504 891